Ekibimiz

Ekibimiz

Ekibimiz

Hikaye

Mehmet Teber

Mehmet Teber

Kocaeli’de dünyaya geldi. Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans ve doktorasını Klinik Psikoloji alanında yaptı.  Yirmi yılı aşkın bir süredir çocuklarla çalışmaktadır. Türkiye’nin önde gelen çocuk ruh sağlığı uzmanlarındandır. Özel olarak oyun terapisi ve öykülerle terapi ilgi alanıdır. Oyunu ve öyküleri çocuklarla yaptığı terapide sıklıkla kullanmaktadır. Aynı zamanda bu alanda uzmanlara yönelik eğitimler de vermektedir. Yayınlanmış birçok kitabı bulunmaktadır. Türkiye, İstanbul’da ikamet etmektedir.

Animasyon

Aisha Selime Kundakçı

Aisha Selime Kundakçı

1991 İstanbul doğumlu Türk-Kafkas kökenli bir dijital tasarımcı ve animasyon yönetmenidir. 2013 yılında ürettiği 2D mini animasyon serilerinden sonra 2018 yılında ilk 2D animasyon kısa filmi olan ve Muhammed Ali’yi konu edinen “Who Won?” ;  uluslararası festivallerde pek çok ödül almış, Muhammed Ali’nin Kentucky’de kurduğu kültür merkezinde şampiyonu anma haftasında 7/24 gösterimde kalmıştır. Bu filmden sonra 3D alanında eğitimler almış ve 2022 yılında ilk 3D animasyon filmi olan “Come” filmini çıkarmıştır. 2023 yılında Filistin’e yönelik yapay zeka tasarım ve animasyonları üretmiştir.”Metaforik Öyküler” serisi ; aynı yıl Türkiye’de yaşanan deprem felaketi sonucu gönüllü olarak ürettiği ilk 3D animasyon serisidir.

Seslendirme

Merve Gülcemal

Merve Gülcemal

1987 yılında Bursa’da dünyaya gelen yazar İlahiyat mezunu olup, Kur’an kurslarında eğitim görmüş ve hafızlık yapmıştır.
Okul öncesi çocuklarıyla yaptığı çalışmalar esnasında; çocukların hikâyelere olan ilgisine hayran kalan Merve Gülcemal, çocukların gönlüne hitap edebilecek “dini değerler” içeren eserlerin noksanlığını fark etmiş ve bu yönde eserler kaleme almayı hedeflemiştir.
Yetişkinlere ve çocuklara yönelik 50 kitap kaleme almıştır, hâlen de yazmaya devam etmektedir.
Aynı zamanda hikâye anlatıcısı da olan yazar, sosyal medya vasıtasıyla yüzbinlerce kişiye ulaşabilmektedir.
Evli ve 3 çocuk annesidir.